Serwis

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam produkować obrabiarki najwyższej jakości, które są cenione na rynku krajowym jak i zagranicznym. Sprzedaż naszych wyrobów wiąże się z koniecznością zabezpieczenia sprzedanych wyrobów w serwis oraz części zamienne.

Prowadząc serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów rodzimych, jak również innych marek jesteśmy w ciągłym i bezpośrednim kontakcie z naszymi Klientami. Pozwala to mieć aktualną informację odnośnie produkowanych wyrobów oraz potrzeb.
Wszelakie usterki staramy się wyjaśniać na bieżąco w zależności od potrzeb. Usługi serwisowe mogą być wykonywane u Klienta, jak również w naszej firmie. Posiadając własny magazyn dostarczamy również części zamienne do naszych wyrobów, w przypadku braku, jesteśmy w stanie dorobić każdą część zgodnie z ustalonym wzorem i dokumentacją.

Gwarancja
Produkowane przez nas wyroby spełniają wszelkie normy i wymogi dyrektyw UE oraz polskich przepisów. Na cały nasz asortyment udzielamy 12 miesięcznej gwarancji z możliwością wydłużenia (szczegóły oraz warunki gwarancji są określone indywidualnie w zapisach umowy).

magazyn fmt1 IMG 7319in1

 izba pomiarow fmt1 IMG 7270in1

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Polityka prywatności