Aktualności | FMT Tarnów

Informacja w związku z koronawirusem

Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, monitorujemy sytuację i wprowadzamy ograniczenia zgodnie z decyzją rządu. Działalność naszej firmy i bieżąca obsługa zleceń prowadzona jest w trybie ciągłym. Nie przewidujemy opóźnień w produkcji zamówionych maszyn, a ewentualne opóźnienie mogą być spowodowane zaburzeniem dostaw. Nasi pracownicy dostępni są do państwa dyspozycji zdalnie oraz w siedzibie naszej firmy.

Jako lider produkcji obrabiarek w regionie tarnowskim, bardziej niż kiedykolwiek wprowadziliśmy środki zapobiegawcze, które stanowią część zobowiązania pracodawcy do opieki nad Pracownikami, Klientami, Dostawcami i Partnerami. Ograniczyliśmy też czynności związane z podróżowaniem - korzystamy z nowoczesnych narzędzi komunikacji. W pomieszczeniach rozmieszczono dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk – instrukcje dezynfekcji.

Obecna sytuacja w Polsce i na świecie dotyka każdego z nas i ma bezprecedensowy wpływ na wszystkie gałęzie gospodarki, w tym także przemysł maszyn i nowych technologii. Mimo trudnych dla całej branży chwil, w ostatnich tygodniach otrzymujemy wiele wyrazów wsparcia, które motywowują i dopingują nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy.
Jesteśmy zawsze gotowi do działania i dostępni dla Państwa. Bezpośredni kontakt z Wami jest dla nas bardzo ważny.

Rekomendujemy:

 -  organizację pracy i jej koordynację, która umożliwi zachowanie dystansu między osobami przebywającymi na terenie firmy

-  aby wszystkie osoby trzecie wchodzące do firmy dezynfekowały dłonie lub zakładały rękawiczki ochronne, miały zakryte usta i nos oraz nie przekraczały obowiązujących stref przebywania.

-  monitoring codziennych prac porządkowych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymywania w czystości hal, pomieszczeń sanitarnohigienicznych, ciągów komunikacyjnych, dezynfekcji powierzchni dotykowych – poręczy, klamek i powierzchni płaskich, w tym blatów w pomieszczeniach spożywania posiłków, klawiatur, włączników.

-  aby do pracy przychodziły jedynie osoby, bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych.

-  regularne mycie rąk wodą z mydłem.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Polityka prywatności