Aktualności | FMT Tarnów

TOOLEX 2020

Udział w najważniejszym, jesiennym wydarzeniu dla branży - Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX był dla nas od zawsze okazją do zaprezentowania czołowych produktów z naszej oferty.

Jednak przyszło nam zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i nowymi wyzwaniami. Możliwość nawiązania nowych kontaktów, a także podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja obrabiarek i usług miała być dla nas okazją do nowych wyzwań. 

Tooolex2020a2

 

" - Po intensywnych dyskusjach i rozważaniach podjęliśmy decyzję o wycofaniu się z uczestnictwa w targach TOOLEX 2020." - mówi Łukasz Świderski, właściciel Fabryki Maszyn TARNÓW.

Wiele firm boryka się obecnie z ekonomicznymi skutkami pandemii, a zatem udział w targach nie znajduje się na szczycie naszej listy priorytetów. Poza tym ochrona zdrowia i zapobieganie rozprzestrzenianiu się infekcji nadal odgrywają kluczową rolę. W rezultacie kontakt twarzą w twarz i podróżowanie są ograniczone do absolutnie niezbędnej interakcji. Mieliśmy nadzieję, że podczas jesiennego wydarzenia zaprezentujemy nowości z naszej szerokiej oferty handlowej.

"- Zamierzamy teraz poświęcić całą naszą energię na przygotowanie się do kolejnego targowego wydarzenia. Mamy nadzieję że cała branża będzie miała zapewnione możliwie najlepsze warunki do udanego udziału w przyszłorocznych targach” - podsumowuje Łukasz Świderski.

Zapraszamy do współpracy!

 

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Polityka prywatności