Aktualności | FMT Tarnów

TOOLEX – narzędzie biznesowego sukcesu

Udział w najważniejszym, jesiennym wydarzeniu dla branży - Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX był okazją do zaprezentowania czołowych produktów z naszej oferty.

Rozmowy z wystawcami oraz odwiedzającymi nasze stoisko handlowcami przekonują, że uczestnictwo w targach to była właściwa decyzja. Podpisanie nowych kontraktów daje nadzieję na udaną kooperację oraz zamówienia jeszcze w tym roku - mimo iż z zagranicy dochodzą niepokojące informacje o spowolnieniu w branży.

IMG 7871  IMG 7860a2   

W rozmowach wszyscy potwierdzali że  Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX są doskonałym narzędziem biznesowego sukcesui i dzięki nim, łatwiej było nam nawiązać nowe kontakty oraz podtrzymać dotychczasowe relacje ze stałymi kontrahentami.

Uważamy je za najważniejsze wydarzenie w sezonie jesiennym, w którym nie sposób było nie uczestniczyć. Mamy nadzieję że za rok ponownie odwiedzimy Targi, aby przekonać do siebie niezdecydowanych ale zainteresowanych polskimi wyrobami.

Obecna edycja Targów stała się miłym podsumowaniem działalności naszej Fabryki, która po reaktywacji w 2014 roku dobrze radzi sobie z wyzwaniami, funkcjonując z powodzeniem w branży obrabiarkowej.

 IMG 7863  IMG 7866  

IMG 7869a  IMG 7867a  

 IMG 7870  IMG 7878 

IMG 7876  IMG 7875a   

IMG 7884a  IMG 7887a

IMG 7889a  IMG 7894

IMG 7891  IMG 7859a2

IMG 7875a

Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy do współpracy!

 

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Polityka prywatności