Aktualności | FMT Tarnów

Nagroda Gospodarcza Starosty Tarnowskiego dla Fabryki Maszyn Tarnów

W dworku w Kąśnej Dolnej, w sali koncertowej Centrum Paderewskiego już po raz czwarty starosta Roman Łucarz wręczył statuetki przedsiębiorcom, którzy wyróżnili się w 2017 roku.

Wśród wyróżnionych firm doceniono Fabrykę Maszyn Tarnów, która na przełomie dwóch wieków była kołem napędowym gospodarki dając zatrudnienie wielu pokoleniom mieszkańców Tarnowa i okolic. 

Gala - pod patronatem tygodnika Miasto i Ludzie - odbyła się w ostatniej zachowanej na świecie posiadłości Ignacego Jana Paderewskiego, gdyż jego osoba w wyjątkowy sposób łączy muzykę i gospodarkę. Mistrz Paderewski jako wybitny kompozytor i premier naszego kraju z wielką determinacją budował od nowa Polskę po rozbiorach.

Nagroda Gospodarcza Starost

W trakcie Gali Przedsiębiorczości Powiatu Tarnowskiego wręczone zostały Nagrody Gospodarcze Starosty Tarnowskiego za 2017 rok. Nagroda, mająca charakter honorowy, jest wyrazem wdzięczności ze strony samorządu powiatowego za rozwój firm w regionie. Zaproszeni goście mieli również okazję wysłuchać w trakcie uroczystości mini recitalu fortepianowego.

DSC05638 FMT   DSC05741 FMT

DSC05728 FMT   DSC05730 FMT

DSC05733 FMT   DSC05756 FMT

DSC05666 FMT   DSC05663 FMT

 

Zdjęcia/Źródło: Tygodnik Miasto i Ludzie

 

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Polityka prywatności