Aktualności | FMT Tarnów

Zapraszamy na Targi TOOLEX w Sosnowcu

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi TOOLEX, które odbędą się w dniach 3-5 października bieżącego roku w Sosnowcu.

Targi obywać się będą na terenie EXPOSILESIA przy ulicy Braci Mieroszewskich 124. Fabryka Maszyn Tarnów wystawia się w pawilonie A, na stoisku numer 314.

Fabryka Maszyn Tarnów Łukasz Świderski & Józef Świderski Spółka Cywilna jest polskim producentem obrabiarek do metalu, która kontynuuje produkcję niezawodnych tokarek serii TUJ oraz LZ, a także precyzyjnych szlifierek do wałków i otworów serii RUP.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi obrabiarkami na naszej stronie internetowej www.fmt-tarnow.pl oraz do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie nasz personel będzie prezentował uniwersalną tokarkę TUJ560MEF x2000, tokarkę LZ 400S oraz szlifierkę do wałków i otworów RUP280 x500 i będzie mógł zaprezentować ww. obrabiarki i odpowiedzieć na wszystkie pytania. 

TUJ 630MEF fanuc  RUP 280  Lz400Sfmt

 

Zapraszamy

pawilon A,  stoisku nr 314

 

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Polityka prywatności