Aktualności | FMT Tarnów

Targi ITM - Poznań 2017

Targi Innowacje – Technologie – Maszyny, to gigantyczna impreza dedykowana branży przemysłowej, która przyciągnęła profesjonalnych zwiedzających oraz przedstawicieli polskiego i światowego przemysłu. 

Po raz kolejny ITM Polska zapewniły także nam możliwość prezentacji produktów, a zwiedzającym niepowtarzalną okazję zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami.

Tegoroczna edycja targów ITM Polska, upłynęła pod znakiem wielu spotkań i rozmów w sprzyjającej biznesowej atmosferze.

20170606in1  20170606in3

Podczas targów można było zapoznać się z ofertą naszej Fabryki. Zaprezentowaliśmy między innymi szlifierkę do wałków i otworów RUP-280 oraz dwie tokarki: LZ-400S i LZ280S. Eksponaty cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających.
Miło nam było gościć Państwa na naszym stoisku, a targowe spotkania, przeprowadzone rozmowy i nawiązane kontakty dają nadzieję na owocną współpracę.

20170606in4   20170606in6

Dziękujemy!

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Polityka prywatności