Przerwa urlopowa

 Uprzejmie informujemy wszystkich klientów oraz  sympatyków że z dniem 2.08.2021 r. Fabryka Maszyn Tarnów ogłasza przerwę urlopową na okres 2 tygodni.

Czytaj więcej...

Certyfikat systemu zarządzania jakością

Fabryka Maszyn Tarnów Łukasz Świderski & Józef Świderski spółka cywilna, producent znanych na całym świecie obrabiarek do metalu - szlifierek do wałków i otworów oraz tokarek konwencjonalnych i CNC - w oparciu o najnowsze przepisy polskie i Unii Europejskiej uzyskała certyfikat PN-EN ISO 9001:2015.

Czytaj więcej...

Boże Narodzenie 2020

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

Czytaj więcej...

Informacja w związku z koronawirusem

Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, monitorujemy sytuację i wprowadzamy ograniczenia zgodnie z decyzją rządu. Działalność naszej firmy i bieżąca obsługa zleceń prowadzona jest w trybie ciągłym. Nie przewidujemy opóźnień w produkcji zamówionych maszyn, a ewentualne opóźnienie mogą być spowodowane zaburzeniem dostaw. Nasi pracownicy dostępni są do państwa dyspozycji zdalnie oraz w siedzibie naszej firmy.

Czytaj więcej...

TOOLEX 2020

Udział w najważniejszym, jesiennym wydarzeniu dla branży - Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX był dla nas od zawsze okazją do zaprezentowania czołowych produktów z naszej oferty.

Czytaj więcej...

Targi TOOLEX za nami

W dniach 3-5 października odbyła się 10. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX w Sosnowcu.

Czytaj więcej...

Targi ITM - Poznań 2017

Targi Innowacje – Technologie – Maszyny, to gigantyczna impreza dedykowana branży przemysłowej, która przyciągnęła profesjonalnych zwiedzających oraz przedstawicieli polskiego i światowego przemysłu. 

Czytaj więcej...

Szczęśliwego Nowego Roku

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia.
Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.

Czytaj więcej...

EUROTOOL 2016

W dniach 18-20 października firma nasza uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL w Krakowie

 

Czytaj więcej...

Referencje

Fabryka Maszyn Tarnów Łukasz Świderski & Józef Świderski spółka cywilna, posiadając kompetencje techniczne i park maszynowy otrzymała referencje dotyczące produkcji, serwisu i napraw obrabiarek produkowanych dawniej przez Zakłady Mechaniczne "Tarnów"S.A.

Czytaj więcej...

Certyfikat systemu zarządzania jakością

Fabryka Maszyn Tarnów Łukasz Świderski & Józef Świderski spółka cywilna, producent znanych na całym świecie obrabiarek do metalu - szlifierek do wałków i otworów oraz tokarek konwencjonalnych i CNC - w oparciu o najnowsze przepisy polskie i Unii Europejskiej uzyskała certyfikat ISO 9001:2015.

Czytaj więcej...

Jesienne Targi w Sosnowcu i Krakowie

Za nami kolejna edycja Targów TOOLEX, EUROTOOL i BLACH-TECH-EXPO wraz z towarzyszącym im Salonem Kooperacji potwierdzają, że branża obróbki metali ma się bardzo dobrze. Stałe grono wystawców oraz nowe firmy spotkały się w Centrach Targowych w Sosnowcu oraz Krakowie.

Czytaj więcej...

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Polityka prywatności