News

Powrót do branży

Już coraz bliżej do realizacji planu wznowienia produkcji znanych na całym świecie obrabiarek z Tarnowa. Niczym Feniks powstający z popiołów,zadziwia impetem prowadzonych inwestycji.
Każdego dnia, prace wykonywane na terenie nowo powstałych obiektach FABRYKI MASZYN-Tarnów przybliżają nas do chwili gdy znów usłyszymy znajomy szum maszyn na produkcji. Ale jeszcze ważniejszym zda się usłyszeć gwar ludzi, którzy stanowić będą duszę reaktywowanej Fabryki.

Odważne decyzje, podjęte przez nowych Właścicieli jeszcze na początku bieżącego roku, dają nadzieję osobom zainteresowanym kontynuowaniem pracy w bliskiej sobie branży. Bo tkwiące zdolności produkcyjne w istniejącym parku obrabiarkowym i załodze są istotnymi atutami przy realizacji powziętych zamiarów.

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Polityka prywatności