TOOLEX 2020

Udział w najważniejszym, jesiennym wydarzeniu dla branży - Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX był dla nas od zawsze okazją do zaprezentowania czołowych produktów z naszej oferty.

Czytaj więcej...

Targi TOOLEX za nami

W dniach 3-5 października odbyła się 10. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX w Sosnowcu.

Czytaj więcej...

Targi ITM - Poznań 2017

Targi Innowacje – Technologie – Maszyny, to gigantyczna impreza dedykowana branży przemysłowej, która przyciągnęła profesjonalnych zwiedzających oraz przedstawicieli polskiego i światowego przemysłu. 

Czytaj więcej...

Szczęśliwego Nowego Roku

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia.
Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.

Czytaj więcej...

EUROTOOL 2016

W dniach 18-20 października firma nasza uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL w Krakowie

 

Czytaj więcej...

Referencje

Fabryka Maszyn Tarnów Łukasz Świderski & Józef Świderski spółka cywilna, posiadając kompetencje techniczne i park maszynowy otrzymała referencje dotyczące produkcji, serwisu i napraw obrabiarek produkowanych dawniej przez Zakłady Mechaniczne "Tarnów"S.A.

Czytaj więcej...

Certyfikat systemu zarządzania jakością

Fabryka Maszyn Tarnów Łukasz Świderski & Józef Świderski spółka cywilna, producent znanych na całym świecie obrabiarek do metalu - szlifierek do wałków i otworów oraz tokarek konwencjonalnych i CNC - w oparciu o najnowsze przepisy polskie i Unii Europejskiej uzyskała certyfikat ISO 9001:2009.

Czytaj więcej...

Jesienne Targi w Sosnowcu i Krakowie

Za nami kolejna edycja Targów TOOLEX, EUROTOOL i BLACH-TECH-EXPO wraz z towarzyszącym im Salonem Kooperacji potwierdzają, że branża obróbki metali ma się bardzo dobrze. Stałe grono wystawców oraz nowe firmy spotkały się w Centrach Targowych w Sosnowcu oraz Krakowie.

Czytaj więcej...

Praca wre!

Jak w ulu - ciągłe zmaganie się z czasem aby jak najprędzej przywrócić produkcję. Następnym etapem jest budowa kolejnej hali.

Czytaj więcej...

Idzie nowe

Jeszcze do niedawna nikt nie dopuszczał do sobie myśli, że najpotężniejsza firma obrabiarkowa w regionie może przestać istnieć. Ostatnie tygodnie to pasmo wytężonej pracy grupy zapaleńców, dla których to być albo nie.

Powrót do branży

Już coraz bliżej do realizacji planu wznowienia produkcji znanych na całym świecie obrabiarek z Tarnowa. Niczym Feniks powstający z popiołów,zadziwia impetem prowadzonych inwestycji.

Czytaj więcej...

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Polityka prywatności